Звіт про проведені 23 травня Загальні Збори Громади Теремків 2

Звіт про проведені 23 травня Загальні Збори Громади Теремків 2

Звіт про проведені 23 травня Загальні Збори Громади Теремків 2Шановні Друзі!

Як і обіцяв-звітую про проведені 23 травня Загальні Збори Громади Теремків 2 щодо питання проїзду автотранспорту через арку по вул. Якубовського 7.
Загальні Збори були проведені згідно ст.8 Закону України «Про місцеве самоврядування» та ст.11 Статуту територіальної громади міста Києва. Отже всі правові процедури були виконані. На початок Зборів у залі зареєструвалось 111 мешканців за місцем проживання мікрорайону Теремки 2, що дало нам право,згідно ст.11 статуту громади Києва, вважати Збори легітимними.
Головою Зборів обрано –Галайчука І.В., секретарем Зборів- Лементар І.С.,членами лічильної комісії – Рогозу І.В.,Герасимова А.Ю., Крохун Н.І.
Вирішили:
1. Звернутись до КП « Київдорсервіс» та до Управління безпеки дорожнього руху Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України з проханням замість встановленого Знаку «Проїзд заборонено» встановити Знак 3.2 – Рух механічних транспортних засобів заборонено
Зона дія знаку 3.2 не поширюється на: транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні.
2. Звернутись до Голови Голосіївської РДА з проханням встановити огороджувальні паркани територій шкіл № 220, 227,260 (з урахуванням всіх необхідних вимог на встановлення таких конструкцій).
Рішення прийнято: За -106, Проти – 3, Утримались – 2.

А тепер своїми словами: Що це дасть?
Встановлення Знаку 3.2 надасть можливість проїзду до закладів спецтранспорту,транспорту,який обслуговує заклади, транспорту працівників закладів. Встановлення парканів,згідно всіх норм, по периметру шкіл обмежить можливість заїзду іншим автівкам (не буде можливості розвернутись)
Присутніми на Зборах мешканцями Теремків 2 було висловлено багато пропозицій. Обговорення було дуже плідним і конструктивним. Але головна мета , яку всі підтримали –це безпека пересування наших дітей,які навчаються у вищезазначених закладах.
Від себе хочу додати. Громада Теремків 2 довела,що Вона існує, що людям не байдуже це питання і що разом-Ми можемо приймати спільні рішення! Дякую Вам!

Особисту подяку хочу висловити за конструктивні відповіді і пропозиції та фахові тлумачення для прийняття рішення
Директору школи № 220- Комраковій Марині Іванівні,
Директору Ліцею № 227 – Роман Юлії Адольфівні,
Директору школи № 260 – Новіковій Тамарі Леонідівні,
Директору ДЮСШ № 15 – Канавському Руслану Михайловичу,
Провідному інженеру-інспектору КП « Київдорсервіс» – Білорусу Андрію Сергійовичу,
Директору ЖЕД№107- Нікітенко Валерію Юрійовичу,
Співзасновнику ГО «Екологічна Сотня» громадському активісту – Помазу Олександру Анатолійовичу,
Т.в.о. заступника начальника відділу зв’язків з громадськістю Лейтенанту поліції – Парвову Дмитру Валерійовичу,
Інспектору відділу зв’язків з громадськістю – Сідельниковій Луїзі Олексіївні.