НОВОРІЧНА КАЗКА ДЛЯ ДІТЕЙ ГОЛОСІЄВА

НОВОРІЧНА КАЗКА ДЛЯ ДІТЕЙ ГОЛОСІЄВА

Голосіївський партосередок ВО «Батьківщина» на чолі із Василем Крульком підготував цілий цикл новорічно-різдвяних свят для дітей району та їх батьків.
Стартували у неділю з солодких подарунків та святкового концерту за мотивами всесвітньовідомої казки «Пригоди Снігової Королеви» Ганса Кристіана Андерсена.
Усіх присутніх із наступаючими святами привітали народний депутат Сергій Євтушок, депутат Київради Ігор Галайчук та член бюро Голосіївського партосередку ВО «Батьківщини» Сергій Безуглий. Парламентарій передав теплі вітання із Новим роком та Різдвом від лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко.
А вже у вівторок Святий Миколай приніс смаколики та іграшки близько 4000 діток із районних дитсадків та шкіл від Ігоря Галайчука та Вячеслава Сьомика.
«За цей рік Голосіївська «Батьківщина» провела сотні заходів для дітей. Для нас діти та підростаюче покоління – у пріоритеті. Ми дбаємо, аби вони мали гідні умови для розвитку та навчання. Бо розуміємо, що від того, якими вони будуть, залежатиме наше завтра і майбутнє України. Тому Новорічна казка триває. Ми плануємо провести ще низку свят, про які повідомимо додатково на сайті Голосіївського партосередку та на сторінці у фейсбуці. І обов’язково продовжимо турбуватись про дітей вже у наступному році», розповів голова Голосіївського партосередку Василь Крулько.
Користуючись нагодою, Василь Крулько побажав голосіївцям та киянам веселих свят! Щастя, миру, впевненості у завтрашньому дні та міцного здоров’я!

Коментарі Вимкнено до НОВОРІЧНА КАЗКА ДЛЯ ДІТЕЙ ГОЛОСІЄВА